rihanna-harpers-05feb15-02

Ријана плива со ајкули за “Harper’s Bazaar”

Од • February 6, 2015 • ШоубизКоментари1257

За мартовското издание на “Harper’s Bazaar” ,Ријана влезе во аквариум со ајкули во Флорида,по повод одбележување на 40 годишнина од премиера на филмот „Jaws“.Таа позираше во костими за капење од  Burberry, Gottex, Chanel, Mugler  и златен комбинезон од Balmain , а за фотографиите е заслужен Норман Жан Рој…

rihanna-harpers-bazaar-march-2015-660x400

 

rihanna-sharks-harpers-bazaar-march-2015-photoshoot4 rihanna-harpers-05feb15-04

 

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress