Одлично шоу на Сашко Коцев

Од • February 6, 2015 • ШоубизКоментари2766

Во последната Еден на Еден гостин беше Сашко Коцев. Иако никој немаше двоумење дека не чека одлична забава, она што го видовме во саботата на Алфа тв беше навистина врвно тв шоу.

Голем дел од публиката во сабота на социјалните мрежи веќе почна да ја прогласува оваа епизода за најдобрата Еден на Еден досега, преполна со исклучително смешни и интересни моменти кои екипата на ток шоуто ги подготвила перфектно, а за тоа што Жаре и Сашко го правеа на сцена во интернет коментарите добија големо признание и аплаузи.

Во продолжение, скратената верзија од шоуто кое можевте да го гледате викендов. Следната сабота пак, на 7 февруари во 21.30ч во Еден на Еден на Алфа тв гостува балканската музичка ѕвезда Владо Георгиев

kocev-eden-saso-smeski-eden-01 kocev-eden-saso-smeski-eden-04 kocev-eden-saso-smeski-eden-03 kocev-eden-saso-smeski-eden-02

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress