Објавен првиот трејлер за комедијата „Ted 2“

Од • February 2, 2015 • ШоубизКоментари1120

Хуманоидното дрско мече Тед, заедно со Марк Волберг се враќаат во долгоочекуваното продолжение на „Ted“, две години по првиот филм.

Овој пат главната женска улога во филмот ја глуми Аманда Сејнфилд, гласот на Тед е Сет Мекфарлејн, кој исто така го режираше и напиша филмот. Покрај низ, во филмот се појавуваат и Лијам Нисон и Морган Фримен.

Премиерата на „Ted 2“ ќе се случи на 26-ти јуни оваа година. Погледнете го трејлерот:

88454

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress