04-madona-freak-t43-2

Мадона шокира: Има 56 години и вака се појави на црвениот тепих

Од • February 10, 2015 • ШоубизКоментари1343

Кралицата на попот повторно провоцираше. Веќе со години Мадона е позната како некој кој ги поместува границите на шоубизнисот, а нејзините настапи се инспирација за помладите колешки.

Од својот стил не се откажала ниту на доделувањето на Греми наградите. Овој пат на црвениот тепих прошетала во костим кој повеќе открил отколку што требало, но Мадона гордо позирала за фоторепортерите.

Долгите кожни чизми преку колениците, кожни ракавици, мрежести чорапи, за кои може да се рече дека станаа нејзин заштитен знак, и корсет кој во преден план ги истакнал нејзините гради како да биле доволна провокација, па кралицата на попот во еден момент пред присутните фотографи го подигнала здолништето и ја покажала долната облека. Под корсетот носела танги!

04-madona-freak-t43-2 02-freak-t43-3rf 01-madona-freak-543-rfw3

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress