rs_1024x759-131229070946-1024.Khloe-Kardashian-Cosmo-Dec-3-jmd-122913

Кога сестра ти ти ја краде популарноста

Од • December 26, 2014 • ШоубизКоментари1450

Клои Кардашијан се повеќе е во центарот на вниманието и полека ја засенува својата сестра Ким. Таблоидите почнаа да ја дефинираат Клои како посексилилна и позгодна, што сигурно баш и не и се  допаднало на Ким…

 

 

Kloi 2

Kloi 1

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress