kim-kardashian-fur-bikini

Ким во минијатурно крзнено бикини!

Од • January 22, 2015 • ШоубизКоментари2094

Ким Кардашиан е голема обожавателка на креациите на Каније Вест, па веднаш ги облекла крзнените танга гаќички и минијатурниот градник, кои ги дизајнирал нејзиниот сопруг.

Најновиот стил на Ким Кардашиан дефинитивно покажал дека секоја роба си има свој купец.

Сигурно не постојат многу жени кои би облекле крзнено бикини, но Ким одлучила дека тоа е совршена комбинација за уживање во зимските радости

kim-k-600x800

kim-kardashian-fur-bikini

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress