Кели Брук гола во првата епизода на One Big Happy

Од • January 20, 2015 • ШоубизКоментари1367

Супермоделот Кели Брук ќе се појави целосно гола во американската серија One Big Happy и тоа уште во првата епизода. Британската моделка стекна слава работејќи на разни фотосесии, а сега се обидува да се пробие како актерка.

Нејзиниот лик во серијата ќе се најде во несекојдневна љубовна тројка и ќе игра вереничка на човек кој чека бебе со својата цимерка лезбејка.

Иако досега моделката се појави во неколку филмски проекти, ова ќе биде нејзината прва поголема улога.

Интересно е дека серијата ја продуцира Елен Деџенерис, што е најава за добра забава. Погледнете го трејлерот.

keli-bruk-kks

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress