Келвин Херис во новата кампања на Армани

Од • February 18, 2015 • ШоубизКоментари1187

Најплатениот диџеј на светот Келвин Херис одлучил да се соблече за новата рекламна кампања на брендот Емпорио Армани.

На најновите фотографии за познатата модна куќа, шкотскиот музичар покажал дека е вистинскиот човек за оваа работа.

05-calvin-harris-65A300000578-0-image-a-61_1424123280695

31-годишниот диџеј повторно е заштитно лице на оваа куќа, а овој пат на задоволство на дамите ширум светот, ќе се појави во реклама за долна облека.

Пред објективот на фотографот Бо Џорџ, поранешното момче на пејачката Рита Ора, позира на црно-бели фотографии и го покажува своето совршено тело.

01-calvin-harris-50000578-0-image-a-50_1424123155503 02-kelvin-heris-C400000578-0-image-a-52_1424123205187 03-calvin-harris-5C00000578-0-image-a-58_1424123259700 04-calvin-harris-54C00000578-0-image-a-59_1424123265894

 

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress