nikole kaj konan

Водителот не може да престане да зјапа во градите на Никол

Од • January 4, 2015 • ШоубизКоментари1498

Никол Шерцингер гостува во talk-show на водителот Конан O’Брајан, а тој навистина е маѓепсан од нејзината раскошност и не може да го тргне погледот од неа. Кој би му замерил…

nikole kaj konan

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress