10624821_772960012782912_3951158370168894910_n

Влезниците за One Republic во Скопје по цена од 990 денари

Од • December 12, 2014 • ШоубизКоментари1511

Влезниците се пуштени во продажба од  24-ти ноември,по следниве цени:

ПАРТЕР – 990,оо денари;
ФАН ПИТ – 1500,оо денари;
ВИП ГАЛЕРИЈА – 1500,оо денари;

Делува неверојатно фактот дека во Европа ќе може да се гледа моменално најактуелниот светски бенд за 15 евра, велат од продукцијата.

Иако до концертот има доста време, капацитетот е ограничен (особено ФАН ПИТ и ВИП ГАЛЕРИЈА) одговорните порачуваат да си ја набавите вашата влезница на време.

One Republic – групата која го покори целиот свет и ги освои сите светски топ листи со третиот албум „Native World“ и сингловите „Counting stars“, „If I Lose Myself“, „I Lived“ како и многу други хитови, доаѓа во Скопје и ќе одржи концерт на 1ви Јуни во Метрополис Арена.

 

10624821_772960012782912_3951158370168894910_n

Pin It

Коментарите се исклучени

wordpress